Статті

Чому вигідно купувати пластикову тару оптом?

Ємності з пластика поступово витісняють, звичні для всіх, упаковки зі скла і картону. Причин для цього декілька. Пластик вважається найбільш зручним і практичним матеріалом не тільки в Україні, але і по всьому світу. В таких ємностях можна зберігати найрізноманітніші товари, починаючи з харчової продукції, і закінчуючи будівельними матеріалами. А покупка пластикової тари оптом ще й дає можливість заощадити.

Великим підприємствам особливо вигідно закуповувати подібну упаковку. Вона має низку переваг, серед яких можна виділити раціональну організацію простору для зберігання, захист продукції від несприятливих зовнішніх чинників, а також зниження витрат на транспортування товарів. І це ще не все. Всім, кого цікавить пластмасова тара оптом, варто знати кілька важливих нюансів.

Де застосовується пластикова тара?


Подібна тара є одним з найбільш популярних видів упаковки, і застосовується в різних сферах. Її використовують в побуті і на виробництві. Завдяки невеликій вазі і високої міцності, ємності можуть служити протягом 10 років. Крім цього пластик не піддається впливу вологи і токсичних рідин. У харчовій промисловості особливо цінується пластикова тара, ціна на яку набагато нижче в порівнянні з іншими упаковками.

За статистикою в цю сферу спрямовують більше 45% всіляких ємностей із пластику. Такий високий відсоток пояснюється широким асортиментом продукції, яка може зберігатися в подібній упаковці. Пластикова тара оптом цікавить також власників підприємств хімічної промисловості. Приблизно 30% пластикових ємностей відправляється саме туди. Решта 25% тари використовують у фармацевтичній сфері, будівництві і т.д. Така статистика простежується у всіх великих містах України: Києві, Дніпрі, Одесі тощо.

Яку пластикову тару вигідно купувати оптом?


Всі вироби можна умовно розділити на 3 категорії:

  • жорстка тара (наприклад, пластикові відра);
  • одноразові вироби;
  • м'яка упаковка.

Компанія Prime Box пропонує купити пластикові відра оптом в Києві різних видів. В таких ємностях можна зберігати продукти, хімічні речовини, а також деякі будівельні матеріали. Вони також відрізняються еластичністю і міцністю, тому при транспортуванні відмінно зберігають продукцію і рідко пошкоджуються.

Ще однією причиною, по якій варто купити тару оптом, є стійкість до загнивання і корозії. Свої початкові характеристики відра із пластику зберігають протягом тривалого часу (понад 7 років). Головна умова - правильна експлуатація. Очистити такі вироби дуже легко. Будь-які плями, патьоки і забруднення від товару можна легко усунути без пошкоджень.

Для яких товарів можна купувати пластикову тару оптом?


Тверді ємності із пластику - це універсальний варіант для зберігання і транспортування великої кількості продукції. У Харкові, Одесі, Запоріжжі та інших містах України їх часто використовують на підприємствах харчової промисловості. Купити пластикову тару оптом в цьому випадку можна для наступних товарів:

  • молочна продукція і яйця - підбирається упаковка з кришкою.
  • фрукти, ягоди та овочі - підходять спеціалізовані ємності з перфорацією. кондитерські та хлібопекарські вироби - використовуються вироби з невисокими стінками.
  • риба і м'ясо - застосовуються особливо міцні ємності.
  • Для будівельних матеріалів і речовин, що використовуються у фармацевтичній промисловості, теж підбираються різні види пластикової тари.

Все залежить від типу і властивостей предмета зберігання. Після використання деякі ємності можна складати один в одного, що істотно полегшує повернення тари (якщо він необхідний). Це також допомагає економити місце під час транспортування виробів.

Пластикова тара оптом від компанії Prime Box


Якщо вам потрібна якісна і надійна упаковка для різних видів товарів, тоді ви на правильному шляху. Ми пропонуємо тару з пластика для підприємств харчової, будівельної та хімічної промисловості. Будучи підрозділом найбільшого українського трейдера полімерних матеріалів, можемо запропонувати вигідні умови співпраці і високу якість тари.

В процесі виробництва використовуємо новітнє обладнання та сучасні розробки в сфері полімерного виробництва. Завдяки цьому, нам вдається досягти якості, яке відповідає всім стандартам і технічним запитам. Умови роботи фіксуємо в договорі, а на виробництві строго контролюємо виконання замовлення. Готову продукцію дбайливо пакуємо і відправляємо в обумовлені терміни.

Вас порадує також професіоналізм персоналу та доступні ціни на будь-які категорії упаковки. Щоб замовити пластикові тари оптом, зателефонуйте, вказаною на сайті, телефону або заповніть електронну заявку.
Made on
Tilda