Prime Box
Для вирішення ваших завдань, ми:
Доставка продукції здійснюється як транспортом замовника, так і іншими перевізниками та кур'єрськими службами.

Prime Box - український виробник пластикової тари

Ми - виробничий підрозділ найбільшого українського трейдера полімерних матеріалів ТОВ "Тривіта". Тривіта має багаторічний досвід роботи, сильну команду, та репутацію надійного партнера.

У квітні 2020 року ми взяли на себе управління виробництвом пластикової тари, яке успішно виготовляло продукцію більше 10 років в Україні.

Завдяки безперебійному постачанню сировини, професійному і сучасному бізнес-керівництву, наші модернізовані продуктивні потужності і високий рівень кваліфікації персоналу нададуть вам кращий продукт в стислі терміни та за найвигіднішою ціною!
Як ми робимо пластик преміальним?
Увага до деталей
Ми стежимо за якістю продукції, що випускається, чистотою на заводі, кваліфікацією всіх співробітників і бездоганністю роботи наших машин. Всі термопласт-автомати проходять заплановані перевірки, використовують тільки якісне масло і працюють безперебійно.
Інвестиції у розвиток
Наші прес-форми розроблені за власними ескізами, виконані з високоякісних легованих сталей, регулярно ремонтуються і калібруються. Парк термопласт-автоматів і прес-форм постійно оновлюється для отримання бездоганної якості пластикових відер.
Фокус на результат
Ми сфокусовані на виробництві поліпропіленових відер методом інжекційного лиття під тиском з планами на розширення пропонованої продукції.На даний момент, виробничі потужності нашого заводу дозволяють забезпечувати випуск продукції до 90 тонн / місяць.
Гнучкість виготовлення
Наші відра доступні в різних ємностях і всіх кольорах на палітрі, комплектуються з ручкою і кришкою, мають контрольну пломбу і можуть бути зроблені під запаювання. В недалекому майбутньому, відра будут виготовлятися з IML друком під вимогу замовника.
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами!
+380 67 583 15 40
hello.primebox@gmail.com
Виробництво: Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Будівельників, 34
Офіс продажу: Україна, м. Київ, вул. Вацлава Гавела, 4, оф. 305
Як до вас звертатись?
Ваш телефон
Ваш e-mail
Ваше питання
Натискаючи "Відправити", ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.

Made by Reus Agency
Made on
Tilda