Prime Box
Є питання? Хочете уточнити інформацію або оформити замовлення? Будь ласка, зв'яжіться з нами - для вашої зручності, у нас є кілька каналів зв'язку на будь-якому з яких вам обов'язково дадуть відповідь - за вказаними номерами телефону, на пошті, в VIber і WhatsApp.

Ми дуже раді клієнтам і любимо багато працювати! Сподіваємося на продуктивну і багаторічну співпрацю з вами!

Виробництво пластикової тари (Дніпро)

Виробництво розташоване на території Дніпровського Машинобудівного Заводу
Авто
Задайте маршрут на "Прохідна Дніпровського Машинобудівного Заводу" і дотримуйтесь навігатора. На прохідній скажіть, що ви прямуєте на "Тривіта" і проїдьте на територію. Попередньо зателефонуйте нам для оформлення пропуску, і щоб дізнатися деталі проїзду по території після прохідної.
Громадський транспорт
Зручним для вас транспортом дістаньтеся до зупинки вул. Будівельників (113, 34, 11). Прямуйте по вулиці Будівельників уздовж трамвайних шляхів до залізничного переїзду, перейдіть його і поверніть праворуч. Коли ви пройдете стадіон "Вихор", поверніть направо на прохідну. На прохідній скажіть, що ви прямуєте на "Тривіта" і проходите на територію. Попередньо зателефонуйте нам для оформлення пропуску, і щоб дізнатися деталі проходу по території після прохідної.
Офіс продажу (Київ)
Офіс розташований в Бізнес-центрі "Діамант"
Авто
Задайте маршрут за адресою і дотримуйтесь навігатора. Паркувальні місця розташовані уздовж дороги. На вході в бізнес-центр пропускна система з турнікетами. Зателефонуйте нам попередньо для організації зустрічі і один з наших співробітників вас зустріне і проведе.
Громадський транспорт
Наш офіс знаходиться недалеко від швидкісного трамвая, проспекту Перемоги, станцій метро "Шулявська" і "Берестейська". На вході в бізнес-центр пропускна система з турнікетами. Зателефонуйте нам попередньо для організації зустрічі і один з наших співробітників вас зустріне і проведе.
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами!
+380 67 583 15 40
hello.primebox@gmail.com
Виробництво: Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Будівельників, 34
Офіс продажу: Україна, м. Київ, вул. Вацлава Гавела, 4, оф. 305
Як до вас звертатись?
Ваш телефон
Ваш e-mail
Ваше питання
Натискаючи "Відправити", ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.

Made by Reus Agency
Made on
Tilda